Skip navigation.
Главная
Где друзья, там и рай.

Друзья сайта

Сайт поддержки UR5EQF Log   Персональный сайт R7KK Коллективная радиостанция UT7AXA Welcome to BSCC site::Black Sea Contest Club   

Український радіопортал - Украинский радиопортал    BannerFans.com 

Сумській ОО ТСОУ – 80 років!

Сумській ОО ТСОУ – 80 років!

28 січня «Сумська обласна організація ТСО України» відзначала

 80-ти річчя!

 

ВП Ліги радіоаматорів України в Сумській області засвідчив свої вітання дружній організації у зв’язку зі знаменною датою. 

 

Голова ВП ЛРУ Дворецький Ю.В (UT2AA) привітав великий колектив обласної організації ТСОУ та побажав нових досягнень у виконанні поставлених завдань, а всім членам організації міцного здоров’я, наснаги, миру, злагоди і благополуччям рідним і близьким.

 

На зборах присвячених ювілею були також оголошені підсумки відкритого чемпіонату ГО  «Сумська ОО ТСО України»  з радіозв‘язку на коротких хвилях серед районних організацій та вручені медалі і дипломи переможцям змагань - спортсменам та представникам районних осередків ТСО.

 

Голова ВП ЛРУ в Сумській області Дворецький Ю.В. подякував керівнику ГО «Сумська ОО ТСО України» Лобушко Миколі Григоровичу за підтримку у справі розвитку радіоспорту та висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

..............................

Таблиця результатів

відкритого чемпіонату ГО  «Сумська ОО ТСО України»

 з радіозв‘язку на коротких хвилях серед районних організацій.

28 січня 2019 р.                                                                                                                                             м.Суми

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спорт. розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце району

р/зв‘язк.

область

 

1.

 

UT8AL

Ковальчук Олександр Олексійович

МС СРСР

114

228

150

 

 

748

Глухівський р-н

 

І

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

120

240

130

 

2.

UT2AA

Дворецький Юрій

Володимирович

1 р

100

200

160

 

 

676

Сумський обласний ОК

ТСОУ

ІІ

UT7AW

Петренко Вікторія

Вікторівна

1 р

88

176

140

 

3.

UX1AA

Фесенко Сергій

Миколайович

МСУ

72

144

90

 

 

452

Охтирський р-н

 

ІІІ

UX4AA

Чайка Михайло

Юрійович

КМСУ

54

108

110

4.

UT1AM

Чічикало Михайло Дмитрович

КМСУ

103

206

170

376

Великописарівський р-н

4

5.

UR5AID

Сидельников Олександр

Євгенович

3 р

69

138

80

 

318

С.Будський р-н.

 

5

UR5AIC

Іванов Сергій

Ілліч

б/р

30

60

40

6.

UT1AS

Забіяка Сергій Володимирович

б/р

46

92

60

 

308

Конотопський р-н.

 

6

UY7AM

Бібік Павло

Іванович

б/р

48

96

60

7.

UR5AMJ

Калуженко Сергій Валентинович

2 р.

61

122

70

192

Шосткинський р-н.

7

8.

UT2AU

Кухаренко Валентин

Іванович

МСУ

66

132

50

182

Кролевецький р-н.

8

9.

US5AEP

Фік Віктор

Леонідович

2 р.

50

100

80

180

Тростянецький р-н.

9

10.

US5AT

Булак  Володимир Миколайович

б/р

54

108

60

168

Роменський р-н.

10

 

Головний суддя                     О.Б. В’юненко                                Головний секретар               К.В.Чернобров