Skip navigation.
Главная
Где друзья, там и рай.

Друзья сайта

Сайт поддержки UR5EQF Log   Персональный сайт R7KK Коллективная радиостанция UT7AXA Welcome to BSCC site::Black Sea Contest Club   

Український радіопортал - Украинский радиопортал    BannerFans.com 

Победители и итоги чемпионата Сумской области !

Победители и итоги чемпионата Сумской области !

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»                                                                                     

Голова ВП ГО ЛРУ

в Сумській області -

              Дворецький Ю.В. (UT2АА)

«  28 » січня 2019 р.

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання Головної суддівської колегії  «Відкритого чемпіонату Сумської області

з радіоспорту (радіозв‘язок на коротких хвилях)»

 

28 січня 2019 р.                                                           м. Суми

 

 

Головна суддівська колегія (ГСК) у складі:  головного судді – С2К Вюненко О.Б,. (UT2AB), заступника головного судді – Загайного  О.Ю. (UR3AEN), та головного секретаря змагань – С2К Черноброва К.В. (UR2AM), розглянула підсумки «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв'язку на коротких хвилях», який відбувся  28 грудня 2018 року.

 

1. СКЛАД УЧАСНИКІВ   

У відкритому чемпіонаті Сумської області взяли участь 40 оператор індивідуальних АРС з 9 областей України та м. Києва, які увійшли в залік. Серед учасників змагань: 1  МСУМК,  3 МСУ,  6 МС СРСР), 6 КМСУ, 3  1-го розряду.  Змагання проведено, згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту» та «Регламенту відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2018р»

 

2. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    А - Один оператор CW + SSB ( Сумська область)

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT8AL

Ковальчук Олександр Олексійович

МС СРСР

114

228

150

378

І

2.

UT1AM

Чічикало Михайло Дмитрович

КМСУ

103

206

170

376

ІІ

3.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

120

240

130

370

ІІІ

4.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

1 р

100

200

160

360

4

5.

UT7AW

Петренко Вікторія Вікторівна

1 р

88

176

140

316

5

6.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

54

108

110

218

6

7.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

44

88

60

148

7

8.

UR3ABM

Любчак Владислав Вікторович

б\р

26

52

70

122

8

 

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом та телефоном 2018 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2018 року» присвоїти   Ковальчуку Олександру Олексійовичу (UT8AL)     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

3. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    B - Один оператор CW ( Сумська область)

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UX1AA

Фесенко Сергій Миколайович

МСУ

72

144

90

234

І

2.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

56

112

80

192

ІІ

3.

UT7AW

Петренко Вікторія Вікторівна

1 р

50

100

90

190

III

4.

UT8AL

Ковальчук Олександр Олексійович

МС СРСР

47

94

80

174

4

5.

UT1AM

Чічикало Михайло Дмитрович

КМСУ

45

90

90

180

5

6.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

1 р

38

76

90

166

6

7.

UR6AJ

Вішневський Валерій Миколайович

2 р

18

36

80

116

7

8.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

23

46

50

96

8

9.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

24

48

40

88

9

10.

UR3ABM

Любчак Владислав Вікторович

б\р

9

18

30

38

10

11.

UR3AEF

Подопригор Юрій Олексійович

б\р

3

3

10

13

11

 

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом 2018 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2018 року» присвоїти   Фесенко Сергію Миколайовичу  (UX1AA)     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

4. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    C - Один оператор SSB ( Сумська область)

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UR5AID

Сидельников Олександр Євгенович

3 р

69

138

80

218

І

2.

UT8AL

Ковальчук Олександр Олексійович

МС СРСР

67

134

70

204

ІІ

3.

UT1AM

Чічикало Михайло Дмитрович

КМСУ

58

116

80

196

ІІІ

4.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

1 р

62

124

70

194

4

5.

UR5AMJ

Калуженко Сергій Валентинович

2 р.

61

122

70

192

5

6.

UT2AU

Кухаренко Валентин Іванович

МСУ

66

132

50

182

6

7.

US5AEP

Фік Віктор Леонідович

2 р.

50

100

80

180

7

8.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

64

128

50

178

8

9.

US5AT

Булак  Володимир Миколайович

б/р

54

108

60

168

9

10.

UY7AM

Бібік Павло Іванович

б/р

48

96

60

156

10

11.

UT1AS

Забіяка Сергій Володимирович

б/р

46

92

60

152

11

12.

UT7AW

Петренко Вікторія Вікторівна

38

76

50

126

12

13.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

31

62

60

122

13

14.

UR3AHK

Маценко Сергій Олександрович

б/р

29

58

50

108

14

15.

UR5AIC

Іванов Сергій Ілліч

б/р

30

60

40

100

15

16.

UR3ABM

Любчак Владислав Вікторович

б\р

17

34

40

74

16

17.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

20

40

20

60

17

18.

UR5AMN

Захарін Олег Олександрович

б/р

6

12

10

22

18

 

 

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телефоном 2018 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2018 року» присвоїти   Сидельникову Олександру Євгеновичу  (UR5AID)     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

 

5. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    D - Один оператор CW + SSB ( інші області )

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UX1VT

Кириченко Павло Миколайович

МС СРСР

148

296

170

466

І

2.

UR4EYN

Коробка Микола Сергійович

КМСУ

119

238

160

398

ІІ

3.

US1VM

Ошека Сергій Іванович

КМСУ

111

222

160

382

ІІІ

4.

UZ1RM

Мікула Сергій Михайлович

МС СРСР

112

224

140

364

4

5.

UT2UB

Лякин Андрій Вікторович

МСУМК

96

192

140

332

5

6.

UR3HR

Бабіч Леонід Олександрович

б/р

70

140

130

270

6

7.

UX8IX

Долгополов Микола Костянтинович

МС СРСР

64

128

120

248

7

 

 

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2018 року» в групі CW + SSB визначити Кириченко Павла Миколайовича (UX1VT)     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

6. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   E - Один оператор CW ( інші області  )

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UX1VT

Кириченко Павло Миколайович

МС СРСР

73

146

90

236

І

2.

UR5NX

Хохлов Костянтин Анатолійович

КМСУ

60

120

80

200

ІІ

3.

US1VM

Ошека Сергій Іванович

КМСУ

57

114

80

194

ІІІ

4.

UR7ZO

Сабіров Ільдус Р.

МСУ

56

112

80

192

4

5.

UR4EYN

Коробка Микола Сергійович

КМСУ

50

100

90

190

5

6.

UY7RR

Коленько Сергій

б/р

47

94

80

174

6

7.

UZ1RM

Мікула Сергій Михайлович

МССРСР

55

110

60

170

7

8.

UT2UB

Лякин Андрій Вікторович

МСУМК

49

98

70

168

8

9.

UR3HR

Бабіч Леонід Олександрович

б/р

35

70

70

140

9

10.

UR5EPV

Катрін Василь Дмитрович

б/р

28

56

80

136

10

11.

UX8IX

Долгополов Микола Костянтинович

МС СРСР

32

64

70

134

11

12.

UX7UU

Залізняк Олександр Анатолійович

КМСУ

31

62

70

132

12

13.

UR3VZ

Вовк Микола Д.

б/р

21

42

90

132

13

 

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2018 року» в групі CW визначити Кириченко Павла Миколайовича (UX1VT)     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

7. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   F - Один оператор SSB ( інші області  )

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UX1VT

Кириченко Павло Миколайович

МС СРСР

75

150

80

230

І

2.

UR4EYN

Коробка Микола Сергійович

КМСУ

69

138

70

208

ІІ

3.

UR3VHM

Погорілий Олександр Васильович

1 р

64

128

70

198

ІІІ

4.

UZ1RM

Мікула Сергій Михайлович

МС СРСР

57

114

80

194

4

5.

UR5VAZ

Курільченко Сергій

б/р

48

96

80

176

5

6.

UR5VAA

Животовский Владимир Михайлович

б/р

43

86

80

166

6

7.

UT2UB

Лякин Андрій Вікторович

МСУМК

47

94

70

164

7

8.

UR6HE

Білик Григорій Григорович

б/р

52

102

60

162

8

9.

UR5VAV

Курільченко Ірина

б/р

46

92

70

162

9

10.

UR5STI

Стогул Тарас Ігорович

б/р

42

84

60

144

10

11.

UR3HR

Бабіч Леонід Олександрович

б/р

35

70

60

130

11

12.

UX8IX

Долгополов Микола Костянтинович

МС СРСР

32

64

50

114

12

13.

UR3VGP

Тітаренко Валерій

б/р

4

8

10

18

13

 

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2018 року» в групі SSB визначити Кириченко Павла Миколайовича (UX1VT)     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю  І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

8. ОДИН ОПЕРАТОР (SSB тур):

У SSB-турі відкритого чемпіонату Сумської області взяли участь 31 оператор індивідуальних АРС, які увійшли в залік. Серед учасників SSB-туру: 1  МСУМК,  2 МСУ,  5 МС СРСР), 3 КМСУ, 3  1-го розряду, що відповідає  П’ятому рівню (згідно ЄСКУ). Відкритий чемпіонат Сумської області з радіозв‘язку на коротких хвилях (телефонний тур)  проведено, згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту» та «Регламенту відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язок на коротких хвилях) 2018 року»

Виконання спортивних нормативів:

 

Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії рівний 208 очок.

Виконання спортивних нормативів:

1р. - від 187 і більше набраних очок.

2р. - від 166 і більше набраних очок.

3р. - від 125 і більше набраних очок.

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Виконано розряд

Радіозв.

Область

1.

UX1VT

Кириченко Павло Миколайович

МС СРСР

75

150

80

230

 

2.

UR5AID

Сидельников Олександр Євгенович

3 р

69

138

80

218

1 р

3.

UR4EYN

Коробка Микола Сергійович

КМСУ

69

138

70

208

 

4.

UT8AL

Ковальчук Олександр Олексійович

МС СРСР

67

134

70

204

 

5.

UR3VHM

Погорілий Олександр Васильович

1 р

64

128

70

198

1 р

6.

UT1AM

Чічикало Михайло Дмитрович

КМСУ

58

116

80

196

1 р

7.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

1 р

62

124

70

194

1 р

8.

UZ1RM

Мікула Сергій Михайлович

МС СРСР

57

114

80

194

 

9.

UR5AMJ

Калуженко Сергій Валентинович

2 р.

61

122

70

192

1 р

10.

UT2AU

Кухаренко Валентин Іванович

МСУ

66

132

50

182

 

11.

US5AEP

Фік Віктор Леонідович

2 р.

50

100

80

180

2 р

12.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

64

128

50

178

 

13.

UR5VAZ

Курільченко Сергій

б/р

48

96

80

176

2 р

14.

US5AT

Булак  Володимир Миколайович

б/р

54

108

60

168

2 р

15.

UR5VAA

Животовский Владимир Михайлович

б/р

43

86

80

166

2 р

16.

UT2UB

Лякин Андрій Вікторович

МСУМК

47

94

70

164

 

17.

UR6HE

Білик Григорій Григорович

б/р

52

102

60

162

3 р

18.

UR5VAV

Курільченко Ірина

б/р

46

92

70

162

3 р

19.

UY7AM

Бібік Павло Іванович

б/р

48

96

60

156

3 р

20.

UT1AS

Забіяка Сергій Володимирович

б/р

46

92

60

152

3 р

21.

UR5STI

Стогул Тарас Ігорович

б/р

42

84

60

144

3 р

22.

UR3HR

Бабіч Леонід Олександрович

б/р

35

70

60

130

3 р

23.

UT7AW

Петренко Вікторія Вікторівна

38

76

50

126

 

24.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

31

62

60

122

 

25.

UX8IX

Долгополов Микола Костянтинович

МС СРСР

32

64

50

114

 

26.

UR3AHK

Маценко Сергій Олександрович

б/р

29

58

50

108

 

27.

UR5AIC

Іванов Сергій Ілліч

б/р

30

60

40

100

 

28.

UR3ABM

Любчак Владислав Вікторович

б\р

17

34

40

74

 

29.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

20

40

20

60

 

30.

UR5AMN

Захарін Олег Олександрович

б/р

6

12

10

22

 

31.

UR3VGP

Тітаренко Валерій

б/р

4

8

10

18

 

 

 

9. ОДИН ОПЕРАТОР (CW тур):

 

Для виконання нормативів ЄСКУ – не достатня кількість учасників у турі.

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Радіозв.

Область

1.

UX1VT

Кириченко Павло Миколайович

МС СРСР

73

146

90

236

2.

UX1AA

Фесенко Сергій Миколайович

МСУ

72

144

90

234

3.

UR5NX

Хохлов Костянтин Анатолійович

КМСУ

60

120

80

200

4.

US1VM

Ошека Сергій Іванович

КМСУ

57

114

80

194

5.

UR7ZO

Сабіров Ільдус Р.

МСУ

56

112

80

192

6.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

56

112

80

192

7.

UT7AW

Петренко Вікторія Вікторівна

1 р

50

100

90

190

8.

UR4EYN

Коробка Микола Сергійович

КМСУ

50

100

90

190

9.

UT1AM

Чічикало Михайло Дмитрович

КМСУ

45

90

90

180

10.

UY7RR

Коленько Сергій

б/р

47

94

80

174

11.

UT8AL

Ковальчук Олександр Олексійович

МС СРСР

47

94

80

174

12.

UZ1RM

Мікула Сергій Михайлович

МССРСР

55

110

60

170

13.

UT2UB

Лякин Андрій Вікторович

МСУМК

49

98

70

168

14.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

1 р

38

76

90

166

15.

UR3HR

Бабіч Леонід Олександрович

б/р

35

70

70

140

16.

UR5EPV

Катрін Василь Дмитрович

б/р

28

56

80

136

17.

UX8IX

Долгополов Микола Костянтинович

МС СРСР

32

64

70

134

18.

UX7UU

Залізняк Олександр Анатолійович

КМСУ

31

62

70

132

19.

UR3VZ

Вовк Микола Д.

б/р

21

42

90

132

20.

UR6AJ

Вішневський Валерій Миколайович

2 р

18

36

80

116

21.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

23

46

50

96

22.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

24

48

40

88

23.

UR3ABM

Любчак Владислав Вікторович

б\р

9

18

30

38

24.

UR3AEF

Подопригор Юрій Олексійович

б\р

3

3

10

13

 

 

 

 

 

Головний суддя  С2К                     О.Б. В‘юненко                            Головний секретар С2К                                      К.В.Чернобров