Skip navigation.
Главная
Где друзья, там и рай.

Друзья сайта

Сайт поддержки UR5EQF Log     

Український радіопортал - Украинский радиопортал    BannerFans.com 

Итоги - открытого чемпионата Сумской области.

Итоги - открытого чемпионата Сумской области.
 
Поздравляем ! 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання Головної суддівської колегії  «Відкритого чемпіонату Сумської області

з радіоспорту (радіозв‘язок на коротких хвилях)»  

 від 10 лютого 2020 р.    м. Суми

Головна суддівська колегія (ГСК) у складі:  головного судді – С2К Вюненко О.Б,. (UT2AB), заступника головного судді – Загайного  О.Ю. (UR3AEN), та головного секретаря змагань – С2К Черноброва К.В. (UR2AM), розглянула підсумки «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв'язку на коротких хвилях», який відбувся  27 грудня 2019 року.

1. СКЛАД УЧАСНИКІВ    

У відкритому чемпіонаті Сумської області взяли участь 36 операторів індивідуальних АРС з 12 областей України та м. Києва, які увійшли в залік. Серед учасників змагань: 1  МСУМК, 4 МСУ, 4 МС СРСР, 2 КМСУ, 6 1-го розряду. Змагання проведено, згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту» та «Регламенту відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року.»

2. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    А - Один оператор CW + SSB ( Сумська область)

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

137

274

100+90

464

І

2.

UT8AL

Ковальчук Олександр Олексійович

МС СРСР

101

202

90+90

382

ІІ

3. 

UT1AM

Чічикало Михайло Дмитрович

1 р

73

146

80+90

316

ІІІ

4.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

72

144

60+70

274

4

5.

UR7AL

Щербак Олександр Ігорович

3 р

30

60

70+20

150

6

6.

UY1AW

Сорбат Ігор Володимирович

3 р

21

42

40+40

122

8

7.

UY2AF

Карпов Олег

б/р

22

44

30+10

84

9

CHEKLOG UR2AM

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом та телефоном 2019 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» присвоїти   Ковальчуку Володимиру Олексійовичу (UT8AL) Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.

Призерів першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

3. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    B - Один оператор CW ( Сумська область)

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT2AU

Кухаренко Валентин Іванович

МСУ

48

96

80

176

І

2.

US5ABI

Бубенець Олександр

б/р

46

92

70

162

ІІ

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом 2019 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» присвоїти   Кухаренку Валентину Івановичу (UT2AU). Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.

Призерів  першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

4. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    C - Один оператор SSB ( Сумська область)

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

1 р.

74

148

110

258

І

2.

US5AT

Булак  Володимир Миколайович

б/р

55

110

90

200

ІІ

3.

UY7AM

Бібік Павло Іванович

б/р

51

102

80

182

ІІІ

4.

US5AEP

Фік Віктор Леонідович

2 р

42

84

80

164

4

5.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

1 р

32

64

70

134

5

6.

UR3AIT

Міненко Анатолій Андрійович

б/р

28

56

50

106

6

7.

UR3ACM

Сагайдаков Віктор 

б/р

6

12

50

62

7

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телефоном 2019 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» присвоїти   Чайки Михайлу Юрійовичу (UX4AA) Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня. 

Призерів першості нагородити грамотами і медалями  відповідних ступенів.

5. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    D - Один оператор CW + SSB ( інші області  )

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

US1VM

Ошека Сергій Іванович

КМСУ

114

228

90+90

408

І

2.

US7UU

Світко Анатолій

б/р

112

224

80+90

394

ІІ

3.

UT2UB 

Лякин Андрій

МСМКУ

103

206

80+80

366

ІІІ

4.

UR4WG

Адамовский Ігор

б/р

77

154

100+80

334

4

5.

UR5EPV

Катрін Василь Дмитрович

МСУ

87

174

80+70

324

5

  CHEKLOG UX1VT

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» в групі CW + SSB визначити Ошеку Сергія Івановича Кириченко Павла Миколайовича (US1VM).     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня. 

Призерів першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

6. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   E - Один оператор CW ( інші області  )

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT4WA

Кищук Віктор Михайлович

МС СРСР

56

112

90

202

І

2.

UY7RR

Коленько Сергій

1 р

47

94

100

194

ІІ

3.

UR7ZO

Сабіров Ільдус

МСУ

54

108

80

188

ІІІ

4.

UZ1RM

Микула Сергій Михайлович

б/р

53

106

80

186

4

5.

UT5VX

Кліменко Олександр Віталійович

б/р

44

88

90

178

5

6.

US5CDH

Сорокопуд Володимир Павлович

б/р

17

34

60

94

6

7.

US0UX

Логвинюк Василь Степанович

б/р

11

22

50

72

7

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» в групі CW визначити Кищука Віктора Михайловича (UT4WA).     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.

Призерів першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

7. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   F - Один оператор SSB ( інші області  )

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UR5TM

Марцинюк Олег Іванович

КМСУ

77

154

100

254

І

2.

UR7TWY

Сахарленко Роман Олександрович

2 р

50

100

150

250

ІІ

3.

UR3VHM

Погорілий Олександр Васильович

1 р

49

98

90

188

ІІІ

4.

UT3RN

Савченко Микола Миколайович

б/р

52

102

80

182

4

5.

UT5EPP

Яковенко Микола Олександрович

МСУ

46

92

90

182

5

6.

UR6HE

Білик Григорій Григорович

1 р

31

62

80

142

6

7.

UR5VAA

Животовский Владимир Михайлович

б/р

29

58

80

138

7

8. 

UR5QZ

Долінний Валентин Іванович

б/р

27

54

50

104

8

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» в групі SSB визначити Марцинюка Олеаг (UR5TM).     Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.

Призерів першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

Головний суддя  С2К   О.Б. В‘юненко     Головний секретар С2К   К.В.Чернобров